Doğanın Şifreleri Atölyesi

Dünyanın en doğal halini tanımaya var mısınız?🌱

Oksijenimizin, yediklerimizin, huzurumuzun ve bazen de şifamızın kaynağı olan Doğa nın tüm güzelliklerine bir giriş yapma zamanı… 💫


Dünya var olduğundan beri bitkiler ve doğa hayatımızın büyük bir parçası olmayı sürdürmektedir. Bize bahşedilen bu güzellik tüm derinlikleri ile öğrenilmeyi hak etmiyor mu? Bizim doğaya etkilerimiz olduğu gibi doğanın da bizim üzerimizde etkileri bulunmaktadır ve Hipokrat “Ne tüketirsen osun” sözü ile bu durumu çok güzel özetlemiştir. Tam da bu sebeple bitkileri, suyu, yaşam ve şifa kaynaklarımızı tanımak üzere🍀 “Doğa, fark edebilenler için okunması gereken bir kitaptır” 🍀mottosu ile bir adım atıyoruz. 


Botanikten başlayarak hidroterapiye uzanan bu yolda doğayla ülfet ederek tanışmayı, bu kitabı okuyarak şifrelerini birlikte keşfetmeyi ve bize sunduğu hazinelerden şifa bulmayı dert ediniyoruz.
Bu yolda bizimle olmak isterseniz sizi de Doğanın Şifreleri Atölyesine bekliyoruz.🌿⭐

 

  DOĞANIN ŞİFRELERİ ATÖLYESİ

  Ayrıntılı bilgi için geleceginbilimi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Geçerli bir e-posta adresi olmalı  Gelecek ID’niz (Gelecek Kartının Son 6 Hanesi Gelecek Üyesi değilseniz boş bırakınız)

  Öğrenci iseniz bölümünüz ve okulunuz


  Gelecek ÜyesiyimGelecekten SeslerGelecek Buluşmaları GruplarıSosyal MedyaArkadaş TavsiyesiDiğer

  Doğanın Şifreleri kavramlarının sizde uyandırdığı çağrışımlar nelerdir?  Doğanın Şifreleri Atölyesine ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz?  Doğanın Şifreleri Atölyesinden beklentileriniz nelerdir?  Geleceğin Bilimi Ailesine iletmek istediğiniz not  KVKK Aydınlatma Metnini onaylıyor musunuz ?