Gelecek Bülteni 20

Akademi Agile Eğitimi İçin Biraraya Geldi
Geleceğin Bilimi ailesinin komple geçmeye hazırlandığı agile sistemi için Gelecek Akademisi, Üsküdar Mihrimah kafede biraraya geldi. Eğitim odaklı toplantıda ekibin yönetim planları çıkarıldı.

 

 

Forum ve Medya Ekipleri Ortaklığı
Ortak toplantı düzenleyen ekipler, GBF’18 sitesi için biraraya geldi. Gönüllüler forumun sitedeki duyurusu üzerine değerlendirmelerini paylaştı ve yeniliklere dolu kararlar aldı. En yakın zamanda uygulamaya koyulacak siteye buradan erişebilirsiniz.

 

 

Karabük Gelecek Akademisi’nden Örnek Davranış
Onlarca öğrenci ve hatta öğretim görevlileri lisan öncesindeki dezavantajlı öğrencilere ulaşarak onlara gönüllü eğitim vermeye başladı. Teorik eğitimin tecrübe ve kuşaklar arası iletisime desteklediği nesilden Geleceğin Bilimi gönüllüleri ümitvar.

 

 

3. Bölge Beslenme Atölyesi ve Turing Toplantısı
Seyrantepe Turing binasında biraraya gelen gönüllüler Hilmi Bakır hocayı ağırladı. Eğitimi okul sınırları içine hapsetmeyen, ve kıymetli hocaları ile bağlarını koparmayan gönüllüler beslenme üzerine bilgilerini mütala etti.

 

 

Kadının Toplumdaki Yeri ve Önemi
Karabük’te Kadın Atölyesi kuruldu! Kadının toplumdaki yeri ve önemine dikkat çekmek ve toplumu bu konuda bilinçlendirmek üzerine kurulan atölyede, kadın hakları ele alınacak. Kadının hak ettiği hak ve değer, yeni nesillerin girişimleri ile gelecekte kadına geri verilecek.tr_TR
en_US tr_TR