Gelecek Bülteni 21

Podcast Yayınları Yolda
Ses stüdyosunda araştırmacılarını ağırlayan Gelecek Akademisi ekibi yakın bir zamanda bilimin sesini cebinize getirmeye hazırlanıyor. Yayın kayıtlarının alınıp montajlanmaya çalışıldığı şu günlerde bilimin üzerinde kısa net bilgiler ulaşmanız oldukça kolaylaşacak.

 

 

Bursa Geleceğe Hareket Ediyor
Buradaki Geleceğin Bilimi faaliyetleri organize eden Bursa Gelecek Hareketi ekibi, Bursa’da Geleceğin Bilimi’nin 2. takımı olan Gelecek Akademisi takımını kurdu. Ilk atölyeleri Bütüncül Tıp Atölyesi oldu.

 

 

Geleceğin Bilimi Forumu, Hayal Takımı, Gelecek Medya…
3 ekibin biraraya geldiği bir toplantı düzenlendi. Burada Geleceğin Bilimi’nin bilim festivali olan GBF’18 değerlendirildi. Hayal Takımı partner kurumları, Gelecek Medya takımı afiş, site ve görsel tasarımları, Forum takımı oturumları ve workshopları ele aldı. Gelecek onun için çalışanların ve gelecek Geleceğin Bilimi ile pek yakında gelecek!

 

 

Gelecek Akademisi’nde Neler Oldu?
Neorogene, Pedagoji, Siyasal Teori atölyeleri toplantılarını gerçekleştirdi. İlgi ve lisan alanları ile ilgili İstanbul’un 5 bölgesinde, Türkiye’nin birçok ile ve hatta yurtdışında Gelecek Akademisi varolmaya devam ediyor.tr_TR
en_US tr_TR