Global Gelecek Çalışmalarına Son Sürat Devam Ediyor!
Takım, GBF’18 için Promising Countries etkinliğine hazırlanıyor. Bir yandan sosyal medyada canlı olarak yayınlayacakları röportajları planlıyor. Ayrıca Global Gelecek sitesi için çalışmalara başlandı. Geleceğin Bilimi, global bir köye dönen dünyanın her noktasına hareket halinde.

 

 

 

 

 

Gelecek Muhafızları Geleceği Kodluyor!
Geleceğin dili olan kodlamayı, Gelecek Muhafızları takımı küçük Muhafızlarına öğretmeye hazırlanıyor. Yazılım eğitimini hayal ortaklarıyla beraber gerçekleştirecek olan takım, Miniskop Bilim Atölyesi ile Buluşturan Dil: Robotik Kodlama Eğitimi projesini görüştü. Proje çok yakında sahada!

 

 

 

 

 

Gelecek Hareketi Doğa Yürüyüşünde!
Gelecek Hareketi takımı günün ilk ışıklarıyla beraber Riva’da doğa yürüyüşüne çıktı. Bu ay içinde ikincisi yapılan aylık planlama toplantısını Kitaplı Kahvede gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

Geleceği (Çocukları) Dinlemek…
Pedagoji atölyesi Nevmekan’da  “Çocuğu Duymak” konulu toplantısını gerçekleştirerek S.İ.D.O.T  yöntemi, duyguları yansıtmak, sevgiyle yaklaşmak, çocukların ağlama ve gülme ihtiyaçları ve anlaşılma ihtiyacı hakkında konuştu.

 

 

 

 

 

Akademide Bir Atölye Daha Kuruldu! 
Gelenekten Geleceğe Bütüncül Tıp Atölyesi’nin amacı Sağlık Bakanlığı’nın da onayladığı tedavi yöntemleri olan Hacamat, Sülük Tedavisi, Fitoterapi, Homeopati, Akupunktur, Refleksoloji, Apiterapi, Hipnoz, Ozon, Kayropraktik, Osteopati, Mezoterapi, Müzik, Terapi, Proloterapi, Larva (Magot) Uygulaması, Aromaterapi yöntemleri ve Mizaç Tayini (Bitki ve İnsan), Kan grubuna göre beslenme gibi daha birçok diğer yöntemleri atölye üyeleri arasında görev paylaşımları yaparak okumak,araştırmak,sunumlar yapmak;uygulayıcıları ziyaret etmek;ilgili ürünlerin üretim yerlerini ziyaret etmek;hastalıkların geleneksel yöntem yaklaşımlarıyla modern yaklaşımlarını birleştirip,bütünleştirmek; sağlığı etkileyen tüm dallardaki sorunları belirlemek ve çözüm aramak; yaptığımız çalışmaları kaynak arşivimize koyup üyelerimizin yararına sunmaktır. Yeni açılan atölyeye Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

tr_TR
en_US tr_TR