Geleceğe Dönüş

Geleceğe Dönüş ekibi lisans öncesi öğrenciler için bilimsel çalışmalara yönelik motivasyon sağlayarak öğrencileri lisedeyken araştırmaya ve proje yapmaya yönlendirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda çeşitli liselerle kurduğu kontak sayesinde geleceği değiştirecek gençleri keşfetmektedir.

Geleceğe Dönüş Danışmanı

Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Yüksek lisansına İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilimdalı Beslenme programında devam etmektedir. İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Dyt. Mücahit Muslu

Diyetetik Bölümü'nde Araştırma Görevlisi
İletişim Birimi

İstanbul Medipol Üniversitesinde Odyoloji okuyan Betül, geleceğimiz olan lisans öncesi öğrencilerine yardımcı olabilmek, onlarla etkili iletişim kurabilmek için iki yıldır Geleceğe Dönüşte aktif olarak görev almaktadır.

Betül Taha

Odyoloji
Proje/Arge

İstanbul Medipol Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencisidir Geleceğe Dönüş Ekinin proje-arge biriminde 2 yıldır çalışmalarına devam etmekte aynı zamanda da Geleceğe Uçmak Projesinin koordinatörleri arasında yer almaktadır.

Büşra Ekşioğlu

Çocuk Gelişimi
Medya

Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü Öğrencisidir. Bir yıldır aktif olarak Geleceğe Dönüş Ekibinde yer alan Tuğba aynı zamanda ekibin medya sorumlusudur

Tuğba Yılmaz

PDR
Proje/Ar-Ge
Serkan ORHAN

İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü öğrencisidir. Lise yıllarından bu yana çeşitli dernek ve vakıflarda görev almış olup halen Nokta Gençlik Merkezinde aktif görev yürüten Serkan iki yıldır Geleceğe Dönüş Ekibinde çalışmalarına devam etmekte aynı zamanda da Gelece Uçmak Projesi koordinatörleri arasında yer almaktadır.

Serkan Orhan

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
?????
Muhammed Taha Duygu

Gebze Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencisidir. GSB bünyesindeki Damla Topluluğu üyesidir. Lisans öncesi öğrencilere rehberlik yapmak amacıyla bir yıldır Geleceğe Dönüş Ekibinde aktif görev almaktadır.

Muhammed Taha Duygu

Elektrik Elektronik Mühendisliği
Proje/Ar-Ge

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisidir. Geleceğe Dönüş Ekibi bünyesinde iki yıldır aktif çalışmaya devam etmektedir.

Faruk Fatih İnceer

Psikoloji
?????

İstanbul Medipol Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği öğrencisidir. Geleceğin Bilimi platformunda lise öğrencilerine mentörlük yapmak üzere Geleceğe Dönüş ekibinde yer alan Şaika ayrıca Türkiye Teknoloji Takımı Vakfında aktif olarak eğitim-arge ekibinde yer almaktadır.

Şaika Şener

Biyomedikal Mühendisliği
??????

İstanbul Medipol Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği bölümü öğrencisidir. İki yıldır Geleceğe Dönüş Ekibinde aktif olarak görev almaktadır.

Rabia Gül

Biyomedikal Mühendisliği
Üniversite Öğrencileri
Empty section. Edit page to add content here.
İşleyen Zihinler Zirvesi
Geleceğin Bilimi Forumu
Geleceğe Uçmak
Lise Öğrencileri
Empty section. Edit page to add content here.
İşleyen Zihinler Zirvesi
Geleceğin Bilimi Forumu
Beş Malzemede Bilim