Gelecek Buluşmaları

Gelecek Buluşmaları Nedir?

Gelecek Buluşmaları; farklı disiplinler ve disiplinler arası etkileşimleri, okul öncesi yaş grubundan lisansüstü çalışmalarına kadar toplumun her kesiminde gelecek meselelerimizi ele alan buluşmalardır. Gençlerle beyin fırtınası ve bilgi paylaşımı yapmak için düzenlenen buluşmalar; her ayın ilk cumartesi günü hibrit şekilde gerçekleşmektedir.

Gelecek İçin Bende varım!

Sizde Gelecek Buluşmalarına katılarak farklı disiplinlerde Gelecek Tasarımcılarımızla geleceğe dair kavramlar hakkında konuşmak, atölyeler kurmak, projeler geliştirmek ve geleceğe dokunmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak Gelecek İçin Ben de Varım! diyebilirsiniz.

 

MAYIS Ayı Gelecek Buluşmalarında

📅 Tarih: 4 Mayıs 2024 Cumartesi
🕐 Saat: 16.00
 📍Mekan: Atölye Üsküdar

Sizleri, Teşebbüs Takımının düzenleyeceği 109. Gelecek Buluşmaları’na katılmaya davet etmekten büyük bir heyecan duyuyoruz! Bu etkinliğimizde Atölye Üsküdar’da değerli katılımcılarla bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Etkinlik Programı:

 

⏱️ 16.00: Tanışma
⏱️ 16.30: 1. Oturum
⏱️ 17.30: 2. Oturum

 

Bu buluşmada girişimcilik konusunda yeni fikirler edinmek ve paylaşmak için bir araya geleceğiz. Eğer siz de geleceğe dokunmak istiyorsanız, biyografideki “Gelecek İçin Ben De Varım, Gelecek Buluşmaları” sekmesini ziyaret ederek formu doldurabilirsiniz.

 

Sizi aramızda görmekten ve birlikte geleceği tasarlamaktan mutluluk duyarız! 🌟

 

Katılım kontenjanla sınırlıdır.

Tüm Gelecek Buluşmaları