Gelecek Buluşmaları

Gelecek Buluşmaları Nedir?

Gelecek Buluşmaları; farklı disiplinler ve disiplinler arası etkileşimleri, okul öncesi yaş grubundan lisansüstü çalışmalarına kadar toplumun her kesiminde gelecek meselelerimizi ele alan buluşmalardır. Gençlerle beyin fırtınası ve bilgi paylaşımı yapmak için düzenlenen buluşmalar; her ayın ilk cumartesi günü hibrit şekilde gerçekleşmektedir.

Gelecek İçin Bende varım!

Sizde Gelecek Buluşmalarına katılarak farklı disiplinlerde Gelecek Tasarımcılarımızla geleceğe dair kavramlar hakkında konuşmak, atölyeler kurmak, projeler geliştirmek ve geleceğe dokunmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak Gelecek İçin Ben de Varım! diyebilirsiniz.

Mart Ayı Gelecek Buluşmalarında

Tarih: 9 Mart 2024 Cumartesi 

Saat: 13.00

Mekan: Dof Robotics

Dijital Devrim Takımı olarak düzenlediğimiz 108. Gelecek Buluşması’na katılmaya davet etmekten büyük bir heyecan duyuyoruz! Bu etkinlik, dijital devrimin merkezinde gerçekleşecek ve sizin gibi değerli katılımcılarla bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Etkinlik Programı:

 

⏱️ 13.00: Fabrika Gezisi
⏱️ 13.30: 1. Oturum
⏱️ 14.30: 2. Oturum

 

Bu buluşmada dijital devrim, robotik otomasyon süreci, yapay zeka, siber güvenlik gibi konularda yeni fikirler edinmek ve paylaşmak için bir araya geleceğiz. Eğer siz de geleceğe dokunmak istiyorsanız,  formu doldurarak “Gelecek İçin Ben de Varım!” diyebilirsiniz. 

Tüm Gelecek Buluşmaları