yuruyus3

Geleceğin Bilimi Gelecek Yürüyüşü 2021

İnsanın yürümesiyle yükselen medeniyet, günümüzde biz gençlerin geleceğe yürümesiyle gerçekleşiyor. Günümüz zorluklarıyla beraber yetişip, öğrenip, gelişiyoruz. Zor zamanlarda desteğimiz yine bir olduğumuz insanlar oluyor. 

 

Hızla akıp giden hayat koşuşturmacası, yerini hızla dört duvardan oluşan beton kutular içerisinde kısmi bir eylemsizliğe bırakmış gibi dursada ekranlar karşısında maratona devam ediyoruz. Ekranlara bakmakla gözden göze aktarılan muhabbetin farkını çokça hissediyoruz. Dostlarla beraber özgürce soluduğumuz hava maskelerin ardına hapis kalsa da Dünya’a değer katacak fikirler kısıtlanamıyor.

 

Kendi kabuğunda inzivaya çekilmiş, kıymetli arkadaşlarımızla inziva kabuğundan yeniden yeşererek çıkmak, yürüyerek tazelenmek, sohbet etmek, geleceğe nasıl daha iyi nefes oluruz konuşmak, tartışmak amacıyla düzenlediğimiz Gelecek Yürüyüşü etkinliğimizi güzel bir katılım ile tamamladık. Beraber yürüdük, eğlendik hem de “Bana sor?” etkinliğimizle birbirimizden çokça şey öğrendik. En çokta bir olarak nekadar güzel işler başaracağımızı farkettik. Bu yürüyüşte bizlere destek veren #Payidar Teknik Servis Hizmetleri’ne ve özellikle bize eşlik ederek değer katan, daha sağlıklı ve bilinçli bir gelecek için yürüyen kıymetli arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Katılan ya da katılmayıp içinde kalan, yolumuzda yoldaş olan tüm dostlara selam olsun. Gelecekte görüşmek üzere…

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.