Gelecek Tasarımcısı / Aday

Gelecek Tasarımcısı Nedir?

Geleceğin Bilimi olarak bir yıl içinde yüzlerce faaliyet düzenliyoruz. Gelecek Tasarımcısı bu faaliyetlerin kayıtlarında kolaylık sağlamak üzere kurguladığımız bir  sistemidir. Gelecek Tasarımcıları kendilerine gönderilen Gelecek ID ile yıl içerisinde düzenlenen bütün Geleceğin Bilimi faaliyetlerine  kayıt yaptırabilmektedir. Aynı zamanda Gelecek Tasarımcıları Geleceğin Bilimi faaliyetlerinde ve Geleceğin Biliminin anlaşmalı olduğu kurumlarda bir çok avantajlar ve fırsatlar elde ederler.

Sıkça Sorulan Sorular

İlk defa Gelecek Tasarımcısı müracatı yaparken aktif bir Gelecek Tasarımcısı size referans olursa başvurunuz derhal geçerli hale gelir. Bunun için bir Gelecek Tasarımcısı tanıdığınızdan Gelecek IDsini isteyebilirsiniz. Bir Gelecek Tasarımcısı tanıdığınız yoksa bize Niyet Mektubu yazabilirsiniz. İlgili arkadaşlarımız niyet mektubunuzu inceledikten sonra Gelecek Tasarımcısı başvurunuzu onaylayacaktır.

Evet birkaç istisna dışında yeterlidir. Formu doldurduğunuzda mail adresinize iletilecek Gelecek ID ile sene içindeki açık etkinliklere katılabilirsiniz.

Aday tasarımcılarımızın Gelecek Kartı alabilmek için aktivasyon yapmaları gerekir. Aktivasyon yıl içinde yapılan etkinliklerde kazanılan G-Puanlarla yada yıllık üyelik aidatı ödeyerek sağlanabilir. Aktivasyonu işlemi hakkında detaylı bilgi almak için [email protected] ile irtibata geçebilirsiniz.

18 yaş altı için Gelecek Tasarımcılığı ücretsizdir. Ancak yasal müeyyideler gereği Gelecek Kartı çıkarılmamaktadır. Gelecek Kartı avantajları dışında bütün Gelecek Tasarımcılığı avantajlarından Gelecek IDniz ile faydalanabilirsiniz.

Aday Gelecek Tasarımcısı Başurusu

Error: Contact form not found.