Kritik ve Analitik Düşünme Atölyesi

Merhaba, Geleceğin Bilimi Kritik ve Analitik Düşünme Atölyesi olarak ekibin katkılarıyla her ay için belirleyeceğimiz tema (örn. tasavvuf, yapay zihin ve silikon bilinç, sürdürülebilirlik) üzerine çıkacağımız, her hafta farklı bir sanat dalında duraklayarak (örn. edebiyat, sinema, felsefe, arkeoloji) düşünce alemine yapacağımız, farklı bakış açılarının yan yana olacağı, değerlerimize saygı çerçevesinde düşünce özgürlüğü hakimiyetinde, hem sosyokültürel gelişime, tefekküre ve bilimsel düşünceye katkı sağlayan hem fikirlerin alışverişi için donanımlanacağımız bu yolculukta yolun başında siz değerli yoldaşlarımızı, yol arkadaşlarımızı beklemekteyiz. Bu yolculukta sizleri farklı düşüncelerle ‘bir’ olunabileceğini göstermeye, farklı zihinlerle ‘bir’ olmaya, birlikte yol almaya davet ediyoruz.

Atölyemize kayıt olmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki form ile kaydolabilirler.

  KİRİTİK VE ANALİTİK DÜŞÜNME ATÖLYESİ

  Ayrıntılı bilgi için geleceginbilimi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Geçerli bir e-posta adresi olmalı

  Gelecek ID’niz (Gelecek Kartının Son 6 Hanesi Gelecek Üyesi değilseniz boş bırakınız)  Öğrenci iseniz bölümünüz ve okulunuz  Gelecek ÜyesiyimGelecekten SeslerGelecek Buluşmaları GruplarıSosyal MedyaArkadaş TavsiyesiDiğer

  Kritik ve Analitik Düşünme kavramlarının sizde uyandırdığı çağrışımları bizimle paylaşır mısınız?  Kritik ve Analitik Düşünme Atölyesine katılırken ki beklentilerinizi bizimle paylaşır mısınız?  Kritik ve Analitik Düşünme Atölyesine sağlayabileceğinizi düşündüğünüz katkıları bizimle paylaşır mısınız?  Geleceğin Bilimi Ailesine iletmek istediğiniz not  KVKK Aydınlatma Metnini onaylıyor musunuz ?