PsikoBilim Atölyesi
Zihnimiz ile ruhumuzun sentezinin bedenimize yansımasına bunların düşüncelerimize oradan davranışlarımıza etkilerini anlamaya, bir bütün olarak ‘insan’ nedir ve ‘biz kimiz’? sorusunun cevabını aramaya var mısınız? 🧠 
Psikoloji, beynimizde oluşumu başlayan duyduklarımız, gördüklerimiz, yaşantılarımız ile şekillenen herkesin kendine münhasır birey olmasını sağlayan kişiliğin özüdür. İnsan eşsiz üstün ve harikulade yaratılmış bir varlıktır. Adeta beynimiz durmaksızın üreten bir fabrika, içerisinde ki milyonlarca nöronda bu fabrikanın işçileridir. Dış faktörlerin etkisi ile bilişsel ve davranışsal etkiler ortaya çıkar bunlar içinde fabrikanın üretimde kullanmak üzere sağladığı ham madde diyebiliriz. Peki tüm bu süreçler zihinsel ve bilişsel şekilde gerçekleşiyor, bunların yansıması nedir? dediğimizde fiziksel ölçüde olumlu olumsuz bedenimize yansımalarını da görebilmek mümkün. 
Bizler Psikolojinin tüm alt başlıklarına değinmeyi sinir bilimden adli bilimlere Psikolojinin ilgilendiği her bilimi 
🧠“Psiko’Bilim”🧬adı altında kavramayı ve öğrenmeyi hedefliyoruz. 
Eğer zihnimizi, bedenimizi ‘insan’a dair mekanik + bilişsel işleyişi, oluşumları ve sentezlerini merak ediyor ve anlamak istiyorsanız sizleri de  bize katılmaya davet ediyoruz! 

  PSİKOBİLİM ATÖLYESİ

  Ayrıntılı bilgi için geleceginbilimi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Geçerli bir e-posta adresi olmalı

  Gelecek ID’niz (Gelecek Kartının Son 6 Hanesi Gelecek Üyesi değilseniz boş bırakınız)  Öğrenci iseniz bölümünüz ve okulunuz  Gelecek ÜyesiyimGelecekten SeslerGelecek Buluşmaları GruplarıSosyal MedyaArkadaş TavsiyesiDiğer

  PsikoBilim atölyesi hakkında düşünceleriniz nelerdir? Nasıl katkı sağlayabileceğinizi düşünüyorsunuz?  Psikoloji alanına dair görmek istediğiniz alanlar nelerdir?  Geleceğin Bilimi Ailesine iletmek istediğiniz not  KVKK Aydınlatma Metnini onaylıyor musunuz ?