PsikoBilim Atölyesi
Zihnimiz ile ruhumuzun sentezinin bedenimize yansımasına bunların düşüncelerimize oradan davranışlarımıza etkilerini anlamaya, bir bütün olarak ‘insan’ nedir ve ‘biz kimiz’? sorusunun cevabını aramaya var mısınız? 🧠 
Psikoloji, beynimizde oluşumu başlayan duyduklarımız, gördüklerimiz, yaşantılarımız ile şekillenen herkesin kendine münhasır birey olmasını sağlayan kişiliğin özüdür. İnsan eşsiz üstün ve harikulade yaratılmış bir varlıktır. Adeta beynimiz durmaksızın üreten bir fabrika, içerisinde ki milyonlarca nöronda bu fabrikanın işçileridir. Dış faktörlerin etkisi ile bilişsel ve davranışsal etkiler ortaya çıkar bunlar içinde fabrikanın üretimde kullanmak üzere sağladığı ham madde diyebiliriz. Peki tüm bu süreçler zihinsel ve bilişsel şekilde gerçekleşiyor, bunların yansıması nedir? dediğimizde fiziksel ölçüde olumlu olumsuz bedenimize yansımalarını da görebilmek mümkün. 
Bizler Psikolojinin tüm alt başlıklarına değinmeyi sinir bilimden adli bilimlere Psikolojinin ilgilendiği her bilimi 
🧠“Psiko’Bilim”🧬adı altında kavramayı ve öğrenmeyi hedefliyoruz. 
Eğer zihnimizi, bedenimizi ‘insan’a dair mekanik + bilişsel işleyişi, oluşumları ve sentezlerini merak ediyor ve anlamak istiyorsanız sizleri de  bize katılmaya davet ediyoruz! 

Hata: İletişim formu bulunamadı.