Sağlığın Geleceği Atölyesi

Sağlığın Geleceği Atölyesi olarak bu sefer sağlık istihdamı ve sağlık kariyeri alanına odaklanıyoruz. Hedefimiz 2021 Mayıs ayında gerçekleştireceğimiz bir zirve ile lise, lisans ve lisansüstü öğrencilere ve sağlık profesyonellerine sağlık alanında gelişen kariyer trendlerini ve yeni yaklaşımları aktarmak. Oluşturacağımız atölye ile bu zirvenin hazırlıklarını yapan bir ekip kurmayı planlıyoruz.  Yeni dünyada istihdam konusu önemli bir büyüyen sorun olarak karşımızda durmaktadır. 1960larda Detroitte ortaya çıkan endüstriyel iş ve kariyer kalıplarının günümüzde büyük oranda geçerliliğini kaybettiğine şahit olmaktayız. Konvansiyonel endüstri toplumunda eğitimli eleman yetiştirmek üzere örgütlenmiş eğitim sistemleri 21. yüzyılda iş dünyasında aranan özellikler bakımından yetersiz hale geldi. Bu da sektörlerde aranan vasıflarda eleman sıkıntısıyla beraber bir dipolomalı işsizler ordusu oluşmasına sebebiyet verdi. Eğitim, istihdam ve kariyer ile ilgili mevcut düşünsel kalıplarımızı değiştirme vakti gelmiş gözüküyor.

Atölye kaydınızı yaptırmak için lütfen formu doldurunuz. 

  SAĞLIĞIN GELECEĞİ ATÖLYESİ

  Ayrıntılı bilgi için geleceginbilimi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Geçerli bir e-posta adresi olmalı

  Gelecek ID’niz (Gelecek Kartının Son 6 Hanesi Gelecek Üyesi değilseniz boş bırakınız)  Öğrenci iseniz bölümünüz ve okulunuz  Gelecek ÜyesiyimGelecekten SeslerGelecek Buluşmaları GruplarıSosyal MedyaArkadaş TavsiyesiDiğer

  Sağlığın Geleceği kavramlarının sizde uyandırdığı çağrışımlar nelerdir?  Sağlığın Geleceği Atölyesine ne gibi katkılar sağlayabilirsiniz?  Sağlığın Geleceği Atölyesinden beklentileriniz nelerdir?  Geleceğin Bilimi Ailesine iletmek istediğiniz not  KVKK Aydınlatma Metnini onaylıyor musunuz ?