Beyzanur Eren
WhatsApp Image 2024-03-08 at 12.18.42

Gelecek Tasarımcısı

Beyzanur Eren

Yönetim Bilişim Sistemleri

Beyzanur Eren, İstanbul Medipol Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü 3. Sınıf öğrencisidir. T3 Vakfı gönüllüsüdür. İstanbul Medipol Üniversitesi Gelecek Tasarımcıları Kulübü üyesidir.

 

Yapay zekâ, veri bilimi, makine öğrenimi, proje yönetimi, nesnelerin interneti, siber güvenlik ve girişimcilik gibi alanlara ilgi duymaktadır. Eğitimi süresince analitik düşünce becerilerini ve problem çözme yeteneklerini geliştirmiştir, bu da kendisini gerçek dünya problemlerine çözüm üretmeye hazır bir birey haline getirmiştir. Dışa dönük ve etkili iletişim becerilerine sahip olması takım çalışmalarında etkin bir şekilde yer almasına olanak sağlamıştır.

 

2022’de DAKAF’da Bilişim Hareketi Kulübü’nün standında görev alarak insanlarla etkileşim kurma fırsatı bulmuştur. 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında Atatürk Üniversitesi Bilişim Hareketi Kulübü’nde başkan yardımcılığı görevini üstlenerek kulübün yönetim ekibiyle birlikte çeşitli etkinlikler düzenlemiştir. Bunlardan biri de bir ilkokuldaki öğrencilere algoritma mantığını öğrenebilecekleri oyun oynatmaktır. Atatürk Üniversitesi TDM’ye sunduğu “Karanlıkta Keşfedilmeyi Bekleyen Renkler” adlı projesi, gelecek kaygısı yaşayan gençlere yol gösterme amacı taşıyordu.

 

Yeniliklere açık, öğrenmeye istekli ve çok yönlü biri olarak farklı disiplinlerden öğrenci ve profesyonellerle iletişim kurmayı dört gözle beklemektedir.

Katkıda Bulunduğu Faaliyetler

Dijital Devrim Takımı olarak düzenlenen 108. Gelecek Buluşmasında Organizatör olarak görev almıştır. DOF Robotik ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada alanında uzman katılımcılar yer aldı. Bu buluşmada dijital devrim, robotik otomasyon süreci, yapay zeka, siber güvenlik gibi konularda yeni fikirler edinmek için bir araya gelindi.