Dijital Devrim

İletişim teknolojilerinde geçtiğimiz çeyrek asırda meydana gelen gelişmeler günlük hayatımızda ortaya çıkardığı etkileri bakımından bir dijital devrim doğurmuş görünmektedir. Akademik araştırmalardan sektörel süreçlere aile ilişkilerinden devlet yönetimine toplumun hemen her kademesinde  etkisini hissettiren bu devrim sadece basit bir alet değişikliğinin ötesinde bilginin kaynaklarını ve işlevselliğini belirleyerek yeni bir toplum sosyolojisi inşaa etmiş görünüyor. 

Bu hızlı dijital devrimin toplumsal vasatta meydana getirdiği değişiklikleri tespit etmek potansiyel faydaların verimliliğe dönüştürülmesi potansiyel risklerin bertaraf edilmesi açısından önemlidir. Dijital Devrim Atölyesi yapacağı çalışmalarla toplumumuzun zamanın dilini kuşanması ve dijital çağı okuyarak bir sonraki adımda oyun kurucu olmasını sağlayacak çalışmalar yapmayı hedeflemektedir. Siz de bu dijital devrimin bir parçası olmak isterseniz, sizleri atölyemize bekliyoruz.🚀

Dijital Devrim Etkinlik ve AtölyeleriAtölyeler

Dijital Devrim Takımı olarak düzenlediğimiz 108. Gelecek Buluşması gerçekleştirildi. DOF Robotik ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada alanında uzman katılımcılar yer aldı. Bu buluşmada dijital devrim, robotik otomasyon süreci, yapay zeka, siber güvenlik gibi konularda yeni fikirler edinmek için bir araya gelindi.

Günümüz gündeminde “Siber” kelimesi ve en çok anıldığı “Siber Güvenlik” tamlaması hızla yükselen ve yanlış bir şekilde yayılan hayli geniş bir alandır. Ayrıca artık yerli/yersiz birçok yerde anıldığı için hızla yükselen ilginin olması gerekenden daha aşağı düşmeye başlaması an meselesidir.

Dijital Devrim Takımı

WhatsApp Image 2024-02-16 at 12.11.28

Gelecek Tasarımcısı

Feyzanur Karatay

Yönetim Bilişim Sistemleri
WhatsApp Image 2024-03-08 at 12.18.42

Beyzanur Eren

Yönetim Bilişim Sistemleri
gb kafa renkli

Serpil Aydın

elif ekinci

Elif Ekinci

WhatsApp Image 2024-03-11 at 16.17.07

Zehra İlhan

Esra Nur Dündar

Esranur dündar

Aile Danışmanı
edanur-ercetin

EDANUR ERÇETİN

Dil ve Konuşma Terapisti
ztaskin2

zeynep taşkın

Biyomedikal

Geçmiş Dönem Dijital Devrim Takımı

senanur-demirci

senanur demirci

Medipol Üni-Elektrik Elektronik Müh.